Smart dávkovače krmiva

Automatické dávkovače krmiva a granulí pro psy

Pro koho jsou smart dávkovače vhodné

Smart dávkovače krmiva pro psy i kočky jsou určeny pro ty, kteří chtějí pro své mazlíčky zajistit pravidelný přísun vody i krmiva, i když momentálně nejsou doma. Vše se dá totiž ovládat prostřednictvím chytrého mobilního telefonu.

Automatické dávkovače krmiva jsou bezesporu chytrou vychytávku v péči o domácí mazlíčky. Jsou vhodné pro psa, kočku a dokonce i pro oba najednou, jelikož díky použitým technologiím dokáží rozeznat požadovaný typ krmiva. Nebudete se tak muset například bát, že pejsek vyžere kočičce její porci, to se se smart dávkovačem nemůže stát. 

Dávkovač krmiva a funkce

Na trhu si můžete vybrat ze smart dávkovačů dle velikosti plemena, pro která jsou určená, ale i podle požadovaných funkcí. Mezi tyto funkce patří přesné odvážení množství krmiva, rozlišení množství a typu krmiva dle mikročipu na obojku, monitorování prostřednictvím kamery, nastavení přesného krmného plánu pro jednotlivé mazlíčky a mnoho dalších.

Proč si automatický dávkovač krmiva pořídit

Smart dávkovače ulehčí vaši práci při dávkování krmiva, ale především zajistí pravidelný pitný režim a přísun jídla po dobu vaší nepřítomnosti. Produkty jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů s důrazem na zdraví zvířat. Použité nejmodernější technologie se postarají o to, aby miska vašeho pejska či kočičky byla stále plná.

Recenze automatického dávkovače vody

V článku Recenze: automatický dávkovač vody Petkit Eversweet , se podrobně věnuji recenzi jednoho z chytrých produktů, který během vaší nepřítomnosti zajistí vašemu čtyřnohému miláčkovi stálý přísun čisté a čerstvé vody.

Přejít na produkty