Dvířka pro psy a kočky s mikročipem

Dvířka pro psy

Chcete zajistit přístup do domu svému psovi bez obavy vniknutí cizího psa? Pak jsou průchozí dvířka s mikročipem umístěná do venkovních dveří to ideální pro vás. Dvířka jsou poháněná baterií a mají v sobě nainstalovaný čip, který umožní průchod výhradně vašemu psovi. Mikročip můžete umístit na psí obojek nebo ho může aplikovat veterinář psovi pod kůži. 

Průchozí dvířka pro psy s mikročipem

Dveře pro psy čerpají energií z baterií a pomocí senzoru rozpoznávají čip zvířete. Některé produkty jako jsou dvířka SureFlap mají dokonce LCD displej, s jehož pomocí můžete umožnit psovi příchod ve vymezeném čase a mít tak kontrolu nad jeho pohybem. Průchod do domu lze umožnit i dalším vybraným psům a kočkám s mikročipem. 

Mikročip může veterinář implantovat na rameno pod kůži zvířete. Čip v sobě má uloženo rovněž jméno a adresu zvířete, což může pomoci i při nálezu ztraceného či zaběhnutého zvířete. 

Manuální dvířka pro psy

Rozhodnout se můžete i pro dvířka bez mikročipu, která však umožňují přístup jakéhokoliv zvířete a nemáte tak nad nimi kontrolu. Hlavními výhodami oproti dvířkům s mikročipem jsou nižší cena a nepotřebnost nákupu baterií. Mezi zákazníky oblíbená patří hliníková dvířka Staywell 640, která jsou vhodná pro malé, střední i velké psy do 45 kg.

Magnetická dvířka pro psy

Průchozí dvířka umístěná do vstupních dveří nabízí magnetické otvírání s bezpečnostním zámkem. Pes dostane speciální obojek s magnetem, který umožní pohodlný průchod dveřmi a to buď obousměrně či pouze jedním směrem. 

Magnetická technologie je pro zvíře zcela bezpečná a nevyžaduje invazivní instalaci mikročipu pod kůži zvířete.

Dvířka mohou být celý den otevřená či zamčená dne Vašeho přání. Instalace magnetických dvířek je možná do cihel, dřeva, PVC či skla. Je nutné se však vyhnout blízkosti kovových materiálů, které by mohli narušit fungování magnetických dvířek. 

Mezi nejoblíbenější magnetická dvířka patří Staywell 420 s designem dřeva, která jsou vhodná pro menší psy s váhou do 7 kg. 

Dvířka s infra-red otvíráním

Dvířka nabízejí pohodlný průchod psům i kočkám a to na principu infračerveného záření. Pes dostane na obojek speciální infra-red klíč a při přiblížení ke dvířkům se tyto samy otevřou. Infra-red dvířka se dají přepnout i na manuální provoz, tedy bez nutnosti nošení obojku s klíčem. 

Jedná se o nejmodernější technologii na trhu, která je pro zvíře zcela bezpečná a spolehlivá. Mezi oblíbené produkty patří Staywell 500 pro psy do váhy 7 kg.

Přejít na produkty